PROFLOW · PFES202-150-250Proflow · PFES202-150-250Proflow Hose Tubing Air intake, Silicone, Reducer, 1.50in. - 2.50in. 45 Degree Elbow, Blue
incl. GST · ships AU-wide● 49 in stock