PROFLOW · PFES202-300-350BProflow · PFES202-300-350BProflow Hose Tubing Air intake, Silicone, Reducer, 3.00in. - 3.50in. 45 Degree Elbow, Black
incl. GST · ships AU-wide● 31 in stock