PROFLOW · PFES202-300-400Proflow · PFES202-300-400Proflow Hose Tubing Air intake, Silicone, Reducer, 3.00in. - 4.00in. 45 Degree Elbow, Blue
incl. GST · ships AU-wide● 80 in stock