PROFLOW · PFES203-150-200Proflow · PFES203-150-200Proflow Hose Tubing Air intake, Silicone, Reducer, 1.50in. - 2.00in. 90 Degree Elbow, Blue
incl. GST · ships AU-wide● 23 in stock
Dispatched in 1-2 business days · 30-day returns
AU-wide shipping
Specifications
On the spec sheet.
Spec sheet coming — contact support for full spec details. Fitment
Will this fit?
Pairs well with
Other parts in this build.
© 2026 TrackTheory · ABN 33 689 462 504Built in Adelaide · Shipping AU-wide
Proflow Hose Tubing Air intake, Silicone, Reducer, 1.50in. - 2.00in. 90 Degree Elbow, Blue | TrackTheory