PROFLOW · PFETI-MB300-180Proflow · PFETI-MB300-180Proflow Titanium Tubing, Mandrel-Bend, 3.00 in, 1.2mm Wall, 180 Deg, 152x152mm
incl. GST · ships AU-wide● 8 in stock