PROFLOW · PFETI-ST250-1LProflow · PFETI-ST250-1LProflow Titanium Tubing, Titanium, 2.50 in, 1.2mm Wall, Straight 1 Meter Long
incl. GST · ships AU-wide● 16 in stock