TRICK FLOW · TFS-61694380-040Trick Flow · TFS-61694380-040Trick Flow Head Gasket, MLS, 4.380 in. Bore, 0.040 in. Compressed Thickness, For Chrysler, For Dodge, For Plymouth, Big Block, Each
incl. GST · ships AU-wide● 10 in stock