TRICK FLOW · TFS-61694500-040Trick Flow · TFS-61694500-040Trick Flow Head Gasket, MLS, 4.500 in. Bore, 0.040 in. Compressed Thickness, For Chrysler, For Dodge, For Plymouth, 400, 440, Each
incl. GST · ships AU-wide● 10 in stock